home en  de  pl  cz 

Vrh J

CHAMPION
Liden Kirsten's Gabriella, DK
GRANDINTERCHAMPION
Munaj van Ranthambhore, NL

vrh J Narozen
6.8.2009
fotky vrhu

Jasmine Ametyst Blue *CZ
Jméno:
Barva:
Pohlaví:
Na chov/mazlíka:
Volné/prodané:

Jasmine
SBI f - seal tortie
kočka
na chov i na mazlíka
prodaná

fotky vrhu

Nádhená kočičí slečna. Má všechny předpoklady pro chov a skvělou výstavní kariéru. Fantasticky sytě modré oči, výborný tvar hlavy i stavbu těla. Kromě výborného exteriéru dostala do vínku i skvělou povahu. Je to malý nebojsa, všecno ji zajímá a u každé legrace musí být první. Na první výstavě, které se zůčastnila v Olomouci byla ve třídě koťat nominována na nejkrásnější kotě výstavy.

Jacqueline Ametyst Blue *CZ
Jméno:
Barva:
Pohlaví:
Na chov/mazlíka:
Volné/prodané:

Jacqueline
SBI f (21) - seal (tabby) tortie
kočka
na chov i mazlíka
prodaná

fotky vrhu

Tato krásná kočička je vhodná na chov i na mazlíka. Má nádherně modré oči a krásnou hlavičku. Je výborně stavěná . Ponožky nemá na 100%, ale vyhovují standardu. Pokud by se našel zájemce na chov určitě by byla vhodná, ale budu spokojená i pokud bude milovaná jako mazlíček. Je velmi odvážná a veselá kopa. S ničím si nedělá problém. Je velmi chytrá a chápavá. Miluje děti a dovádění jakéhokoli druhu.

James Bond Ametyst Blue *CZ
Jméno:
Barva:
Pohlaví:
Na chov/mazlíka:
Volné/prodané:

James Bond
SBI n - seal point
kocour
na chov i mazlíka
prodaný

fotky vrhu

Pěkný kocourek s pravidelnými ponožkami. Přední jsou perfektní, zadní malinko del‘í, ale dle standardu. Je na kocourka zatím drobněj‘í, ale to se je‘tě může změnit. Je vždy první na klíně a jako pravý mužský miluje láskyplnou pozornost. Svým hlubokým modrým pohledem si vás omotá kolem prstu. Může jít na chov i na mazlíčka.Chovná stanice Ametyst Blue.cz, Ing. Šárka Neničková
Mob. +420 603 523 764, e-mail: info(at)birmacat.cz
| optimalizace PageRank.cz | © 2007 Ametyst Blue.cz